3 טיפים לרכישת מכסחות דשא נטענות

אם אתם אוהבים לטפל בגינה הביתית, אבל רוצים ליהנות מהטיפול ולא להפוך לעבדים של הגינה, מכסחות דשא נטענות יכולות להיות תשובה מעולה. הנה 3 טיפים שיסייעו לכם ברכישה

חלום הבית הפרטי עם הגינה המטופחת הוא אחד המרכזיים בישראל. האפשרות להקים בחצר פינת ישיבה, בריכה, לעשות מנגל או לארח את החברים – כל אלו אפשריים בגינה מטופחת. השאלה היא איך אתם בוחרים לטפח את הגינה. האם אתם מאלו שמתקינים דשא סינטטי ושוכחים מטיפוח שוטף של הגינה, או שאתם דווקא אוהבים את מראה הדשא הטבעי ואת ריחם של הצמחים אחרי הגשם. אם אתם שייכים לסוג השני של האנשים, מאוד יכול להיות שמכסחת דשא נטענת יכולה לשפר את איכות החיים שלכם ולאפשר לכם לטפל בגינה בנוחות, בקלילות ובשיא ההנאה.

מדלן מראשון לציון עברה לפני עשור וחצי לבית פרטי ומאז היא מטפחת גינה לתפארת. "זו התרפיה שלי, אני מודעת לזה. פעם ביום – יומיים אני יוצאת לגינה, משקה את הפרחים, גוזמת, שותלת, מדשנת, כל מה שצריך כדי להפוך את הגינה למקום שכייף לבלות בו עם הילדים והנכדים שמגיעים לביקורים בסופי שבוע ובחופשים. בהתחלה הייתה לי מכסחת דשא חשמלית, אבל גיליתי שזה ממש מגביל אותי, כי היו נקודות בגינה שאי אפשר היה להגיע עם הכבל. העבודה הייתה מאוד מסורבלת ולקחה הרבה זמן. בשלב כלשהו החלטתי לעבוד למכסחת דשא נטענת, וכבעלת ניסיון אני יכולה להמליץ על 3 טיפים לרכישת מכסחות דשא נטענות":

 

  • סוג הגלגלים – "בפרמטר הזה אני ממליצה ממש לא לחסוך", מסבירה מדלן. "בדיוק כמו שכאשר רוכשים עגלה לתינוק הגלגלים הם אחד הפרמטרים החשובים, כך גם כאשר מדובר במכסחת דשא. גלגלים גדולים ואיכותיים יאפשרו לכם להוביל בקלות את המכסחה לאורך ולרוחב הגינה בלי להתעייף. בנוסף, משך הזמן שתידרשו להשקיע בטיפול בגינה יהיה נמוך משמעותית אם פשוט תרחפו מעל הדשא עם מכסחה איכותית. לדעתי, גלגלים לא איכותיים יהפכו את התחביב המהנה לכזה שדורש יותר מידי כוחות ובסופו של דבר יביא ליאוש ולהפסקה בטיפוח הגינה, וחבל".
  • אפשרות "לשחק" עם גובה הלהבים של מכסחת הדשא – "יש אנשים שאוהבים דשא גבוה לעומת אחרים שאוהבים דשא קצוץ-קצוץ. יש גם אנשים כמוני שאוהבים לפעמים דשא גבוה ולפעמים דשא קצוץ. כאשר רוכשים מכסחת דשא נטענת עם אפשרות לשנות את גובה הלהבים, ניתן לעצב את הגינה בהתאם למצב הרוח, ובנוסף ניתן בחלק מהמקומות לקצוץ את הדשא ובאיזור אחר בגינה להשאיר את הדשא לגדול קצת יותר פרא".
  • התאמה לגודל הגינה – כאשר נותנים טיפים לרכישת מכסחות דשא נטענות, חשוב להבין מה גודל הגינה שלשמה נועדה המכסחה. אם מדובר בשטח גדול מימדים, עדיף מכסחה חשמלית, בגינה ביתית דווקא הנטענת כדאית יותר.

 

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
התקשרו עכשיו